07132236380


خدمات مشتری

چادر لبنانی مچدار ساده با پارچه کن کن

0 ستاره, بر اساس 0 نظر
  • 358,000تومان


گزینه های در دسترس

چادر لبنانی، با طرح جدید ،زیبا و خاص

 


چادر لبنانی چادری با طرح جدید ،زیبا و خاص است که طرفداران خود را دارد . این چادر بسیار گشادتر از چادرهای معمولی است . حجم پارچه استفاده شده در آن خیلی بیشتر است اما بدلیل دوخت مناسب و برش دار اصلا دست و پا گیر نیست . حجاب کامل در عین زیبایی از مزایای چادر لبنانی است . اصلا حالت اندامی ندارد و در بین خانمهای عرب با اندام درشت بسیار محبوب است . و برای خانمهای لاغر اندام نیز بسیار زیبا جلوه میکند و مورد پسند است .
 
در دید اول چادر آستین دار بنظر می آید درحالی که از دسته چادرهای آستین سر خود است و حالت خفاشی دارد. برای حمل کیف و وسایل مناسب است . یک مچی حدود 10 تا 20 سانتی از جنس خود چادر به آن وصل شده که حجاب چادر را کاملتر کرده و نیازی به استفاده از ساق دست نیست . جلوی چادر باز است و دکمه و زیپ ندارد اما بدلیل حجم پارچه روی هم قرار میگیرد و کنار نمیرود . چادر کش دار است ، روی سر لیز نمیخورد و با هر نوع روسری قابل استفاده میباشید .
 
جنس پارچه بسیار مرغوب و با کیفیت است . نخ کش و چروک نمیشود . گرد و غبار جذب نمیکند . با هر مایع شوینده قابل شستشوست و رنگ مشکی ثابت دارد .
 

برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی عفاف ایرانی سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

 
سایز بندی چادر های زنانه معمولا از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتری  شماره گذاری میشود . ابتدا قد چادر را اندازه گیری کرده و سپس سایز آن را محاسبه کنید . توجه کنید که سایز بندی چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد وابسته است .خانمهای چادری معمولا قد چادر را به اندازه قد خود در نظر میگیرند تا پشت پا قرار گیرد .اما اگر میخواهید چادر تا ساق پا را بپوشاند و راحتتر باشد از قد خودتان بین 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی