07132236380


خدمات مشتری

چادر دانشجویی مچ دار ساده با پارچه حریر

0 ستاره, بر اساس 0 نظر
  • 290,000تومان


گزینه های در دسترس

چادر دانشجویی مچ دار ساده  زیبا و مجلسی

 

طراحی چادر ساده و جلو باز است . تفاوت آن با چادر دانشجویی ساده داشتن مچی 15 سانتی است . این مچی به چادر وصل است و برای حمل کیف و وسایل مناسب است . چادر دانشجویی مچ دار برای پوشیدن طولانی مدت مناسب است .بسیار سبک و راحت است و با وجود داشتن مچی نیازی به استفاده از ساق نیست .

 

چادر دانشجویی مچ دار از جنس کن کن می باشد . یکی از انواع چادر دانشجویی است که جلوه زیبا و مجلسی دارد که بسیار لخت و خوش حالت و مجلسی است .

 

 چادر دارای کش است و با انواع روسری ساتن و حریر قابل استفاده میباشد . اگر فرد درشت اندامی هستید اصلا نگران استفاده از چادر ساتن ما نباشید. نمای چادر کاملا لخت و خوش فرم بوده و حالت پف ندارد .

 

برای شستشوی این چادر میتوان از آب سرد یا ولرم استفاده کرد . نیازی به استفاده از نرم کننده یا ماده شستشوی خاصی ندارد . رنگ آن ثابت است ، پرز و گرد وخاک را جذب نمیکند . اصلا چروک نمیشود و نیازی به اتو کشیدن ندارد . بهتر است برای خشک شدن در برابر تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرد .

 

برای سفارش این کالا از فروشگاه عفاف ایرانی سایز چادر خود را به صورت زیر مشخص کنید :

 

سایز چادر برای افراد بزرگسال از قد 150 تا 175  و برای کودکان از قد 100 تا 145 با فواصل 5 سانتیمتری سایز بندی میشود . سایز چادر تنها به قد فرد بستگی دارد نه به اندام و چاقی و لاغری .

 

1- اگر چادری هستید و در محیطهای بدون کفش نیز چادر میپوشید . بهتر است قد چادر به اندازه قد شما باشد .

 

2- اگر در بیرون از منزل چادر میپوشید بهتر است چادر روی کفش قرار گیرد . از قد خودتان بین 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید و سایز آن را محاسبه کنید .

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی